Zapoznaj się ze mną a także z moją ofertą

Mam na imię Robert!

Jestem 26-letnim DJ'em z ogromną pasją do muzyki. Interesuje się muzyką a przy tym dobrze się bawię. Pozostałymi moimi zainteresowaniami jest z pewnością fotografia. Staram się poświęcać każdą wolną chwile na zdjęcia, portrety. Oprócz fotografii rajcują mnie ciężkie pojazdy, ciężarówki. Od zawsze marzyłem być kierowcą zawodowym i jeździć po świecie.

Jeśli szukasz DJ'a na swoją imprezę to bardzo dobrze trafiłeś! Podczas imprezy stawiam nacisk na wysoki standard jej prowadzenia. Posiadam dobrej jakości profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie. Prowadzę imprezy takie jak wesela, poprawiny, osiemnastki czy imprezy firmowe (również w języku angielskim) na terenie całego kraju. Muzyka, którą oferuję to muzyka taneczna. Dostosuję się do każdej grupy wiekowej i upodobań gości. Podczas imprez prowadzę zabawy integracyjne, konkursy z nagrodami, oczepiny a także karaoke na życzenie.

DJ / Wodzirej

Prowadzę imprezę z pełnym profesjonalizmem. Przeprowadzam konkursy i zabawy dla gości, oczepiny.

Gadżety imprezowe

Ponad 150 przedmiotów takich jak: uszy króliczka, kapelusze, peruki, elementy świecące czy inne dodatki dla gości idealne do zdjęć i zabawy.

Karaoke

Ponad 1 000 utworów muzyki polskiej i zagranicznej w mojej bazie sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie.