Reshor - Exclusive DJ na Wesele z klasą Reshor - Exclusive DJ na Planujemy Wesele Reshor - Exclusive DJ na Gdzie Wesele

Warunki współpracy

 1. Ile czasu trwa Pańska usługa?

  W cenie podstawowej czas trwania usługi wynosi od 8 do 10 godzin w zależności od rodzaju imprezy.

 2. Czy istnieje możliwość przedłużenia czasu trwania usługi?

  Tak, możliwość przedłużenia jest zaznaczana przy podpisaniu umowy. Cena przedłużenia za każdą rozpoczętą godzinę oraz możliwą ilość dodatkowych godzin jest określona na umowie.

 3. Ile kosztują Pana usługi i od czego uzależniona jest stawka w danym roku?

  Podstawowy koszt wykonania usługi DJskiej zaczyna się od kwoty 1400 złotych. Koszt zależny jest tylko i wyłącznie od kwoty najniższego wynagrodzenia burtto obowiązującego w danym roku kalendarzowym, w którym odbędzie się przyjęcie.

 4. Czemu tak drogo?

  Czy na pewno jest drogo? Zapytałbym czemu inni mają tak tanio :)
  Kładę nacisk na jakość - nie cenę. W cenę usługi należy wliczyć czas pracy (do 8 godzin więcej niż czas trwania usługi), dojazd, amortyzację pojazdu, amortyzację sprzętu, rozwój, szkolenia, zakup utworów oraz wynagrodzenie, z którego żyję :) Oferuję profesjonalny sprzęt, który ma swoją wartość.

 5. Czy dojedzie Pan na moją imprezę?

  Jak najbardziej! Dojeżdżam w każdy zakątek kraju. Należy się liczyć z kosztami dojazdu do miejsca realizacji usługi oraz noclegiem po imprezie (od 50km), a w niektórych przypadkach (powyżej 100km) dodatkowo przed wykonaniem usługi.

 6. Na jakich salach nie grasz?

  Może to dziwić, lecz są sale, na których nie wykonam usługi. W przypadku tych sal na myśli mam dużą liczbę schodów czy piętro, warunki techniczne takie jak dostępne miejsce do wykonania usługi, zapewnienie energi elektrycznej z działającym uziemieniem. Szanujemy swoje zdrowie, kręgosłupy i energię na całą imprezę. Istnieje jednak możliwość wykonania usługi na takich salach. Organizator we własnym zakresie zapewni do pomocy 2-3 osoby, które pomogą wnieść ok. 500kg sprzętu.

 7. Czy przeprowadza Pan konkursy, zabawy i oczepiny?

  Tak, prowadzę całą imprezę od początku do końca. Konkursy, zabawy i oczepiny są przeprowadzane w sposób kulturalny oraz nierażący w godność gości na imprezie. Wszystkie zabawy są ustalane indywidualne. Podczas konkursów goście nie są zmuszani do picia alkoholu.

 8. Jaką muzykę Pan odtwarza i czy jest ona legalna?

  Odtwarzam wiele rodzajów muzyki dopasowanej do każdego gościa. Od nowszego Disco Polo aż po starsze hity polskie i zagraniczne oraz nowsze hity radiowe. Muzyka jest w pełni legalnie zakupiona.

 9. Jakiej muzyki Pan nie odtwarza?

  Jako DJ nie odtwarzam biesiady i starego Disco Polo. Nie odtwarzam również utworów, które w swoich tekstach posiadają wulgaryzmy bądź tekstem reprezentują patologiczne zachowania. Szanujmy siebie i swoich gości. Nie odtwarzam utworów takich wykonawców jak Ronnie Ferrari, Cypis, Książe Kapota i inni, którzy w swoich tekstach nawiązują i opowiadają o ćpaniu i innych niepokojących zachowaniach. Dodatkowo nie odtwarzam muzyki z nielegalnych źródeł takich jak: telefony uczestników imprezy, Youtube, Spotify, Chomikuj itd.

 10. Czego nie robi Pan na imprezie?

  Ze względu na to, że jestem profesjonalnym DJ'em, który buduje swoją markę na wyższym poziomie oraz reprezentuje wysoką jakość swojej usługi nie biesiaduje z gości, nie śpiewam z nimi, nie przebieram się za przeróżne dziwactwa :) a także nie rozpijam gości czy też nie gram na instrumentach. Moja praca polega na serwowaniu Państwu wyśmienitej muzyki oraz prowadzeniu konkursów, zabaw integracyjnych i oczepin ustalonych bezpośrednio z Państwem.

 11. Jak wygląda kwestia przerw w Pana pracy?

  W mojej pracy nie przewiduje z mojej strony żadnych przerw. Wiadomo jednak, że podczas przyjęcia jest mnóstwo jedzenia i atrakcji oraz nieprzewidzianych przeze mnie atrakcji osób trzecich. Przerwy zawsze są dopasowane tak, aby nie trwały za długo. Jeśli jedzenie i atrakcje nachodzą na siebie co powoduje wydłużenie mojej przerwy to nie odpowiadam za to gdyż cały czas jestem gotowy do pracy. Jeśli potrzeba, aby w trakcie bloku muzycznego przeprowadzić przerwę ze względu na zmęczenie gości to zrobię Państwu kilkanaście minut spokoju przy wspaniałej, ściszonej muzyce.

 12. Ile osób przebywa na imprezie ze strony DJa?

  Z mojej strony przebywam podczas imprezy sam. Zdarzyć się może, że wraz z większymi wymaganiami czy dodatkowymi atrakcjami dołączy do mnie pracownik. Organizator odpowiada za wyżywienie i zapewnienie napojów dla obsługi. Nocleg dla obsługi zostaje ustalony przy większej odległości od Torunia.

 13. Ile potrzebujesz czasu na rozłożenie sprzętu?

  Przy usłudze DJ'skiej potrzebuje 5 godzin na montaż sprzętu.
  Przy dodatkowej dekoracji sali światłem potrzebuję dodatkową godzinę na montaż.

 14. Czy podpisujemy umowę?

  Podstawą do przyjazdu na miejsce realizacji usługi jest podpisanie ze mną umowy. Bez niej, na podstawie samej rezerwacji słownej czy zapytania ofertowego nie przeprowadzam usługi. Umowa zabezpiecza obydwie strony.

 15. Kto opłaca ZAiKS i STOART?

  Organizator jest odpowiedzialny za uregulowanie umów z ZAiKS i STOART. DJ jest tylko podwykonawcą i zapewnia legalne źródło muzyki. Warto zapytać właściciela sali, czy posiada licencję od ZAiKS.

 16. Czy mogę dosłać kilka utworów?

  Jasne! Elastyczność to podstawa. Można wysłać listę do 15 utworów, które są traktowane jako propozycje. Takie propozycje zostaną przeze mnie ocenione. Jeśli ocena wypadnie pozytywnie i tego utworu nie posiadam w bazie to natychmiast go kupuję. Jeśli utwór należy do tych, których nie gram ze względów opisanych kilka punktów wyżej to Organizator jest niezwłocznie informowany. Zastrzegam również prawo odrzucenia utworów z powodu braku możliwości jego zakupu.

 17. Chcę zamówić utwór podczas imprezy. Mogę?

  Nie ma problemu! Pamiętaj, że rozmawiamy na wysokim poziomie kultury osobistej. Do zamówienia potrzebuje konkretnego wykonawcę i tytuł. Jeśli utwór jest w mojej bazie legalnie zakupionych plików to zostanie odtworzony niezwłocznie przy najbliższym pasującym bloku do tego utworu. Nie zostaną z kolei odtworzone utwory, które naruszają zasady opisane kilka punktów wyżej oraz te, których nie mogę kupić w sklepie online. O decyzji każdy uczestnik informowany jest na bieżąco.

 18. Czy wpłacany jest zadatek?

  Tak, przy podpisaniu umowy jest wpłacany ustalany indywidualnie zadatek. Najczęściej wynosi do 50% kwoty usługi lecz nie więcej niż 1.000 złotych.

 19. Kiedy się rozliczamy za wykonaną usługę?

  Za wykonaną usługę rozliczamy się bezpośrednio po jej wykonaniu, w trakcie lub przelewem przed wykonaniem usługi. Ważne jest, aby kwota została zaksięgowana na podanym koncie przed terminem wykonania usługi.

 20. Czy wystawia Pan rachunki/faktury?

  Jak najbardziej, o fakcie wystawienia faktury należy powiadomić przy podpisaniu umowy.

 21. Musimy przesunąć termin imprezy. Co wtedy?

  Zdarza się tak, że ksiądz zmieni termin ślubu, w rodzinie ktoś bliski będzie miał ważny zabieg bądź będzie inny ważny powód, aby zmienić datę imprezy. Nie robię tutaj problemów przy zmianie terminu. Jeśli nowy termin jest wolny to przepisujemy umowę na nowy termin. Jeśli nowy termin jest zajęty to tutaj niestety umowa musi zostać rozwiązana z winy Organizatora.

 22. Ktoś z moich gości zagraża Tobie, pracownikowi lub próbuje ingerować w Twój sprzęt. Co z tym robimy?

  W takich przypadkach impreza jest przerywana do czasu usunięcia agresora z imprezy lub zagwarantowania bezpieczeństwa osobistego oraz bezpieczeństwa techniki dostępnej na sali.

 23. Kto odpowiada za zniszczenia sprzętu przez gości?

  Za wszelkie straty spowodowane przez gości odpowiada organizator. Sporządzany jest protokół szkody oraz podejmowana decyzja czy sprzęt jest możliwy do naprawy. Przy podpisaniu protokołu szkody wpłacana jest kaucja w kwocie wartości urządzenia. W przypadku naprawy, gdy kwota jest niższa niż kaucja – nadpłata jest zwracana.